Dziś opowiem Ci nieco o magicznym miejscu, w którym często organizowane są kilkudniowe Power Weekendy, czy warsztaty z masażami. Każdy kawałek tej przestrzeni został stworzony z serca, po to, by móc doświadczyć później tej niesamowitej energii w czasie bycia razem i skorzystać z uzdrawiającej mocy podczas warsztatu czy też samego masażu.

Marzy Ci się wschód słońca o poranku z gorącą kawą? A może podziwianiu momentów, gdy słońce zachodzi? Chcesz poczuć swoje ciało w zupełnie nowy sposób, lżejszy, radośniejszy, bez niepotrzebnych balastów? Bez bólu, urazów i spięcia? To wszystko możliwe jest właśnie tutaj, w miejscu, które pokochałam od pierwszego wejrzenia.

Dlaczego miejsce jest ważne? Ponieważ to jak się czujesz podczas masażu stanowi niezwykle istotny element całego procesu. Na Wzgórzu Agaty można się nie tylko zrelaksować, ale i poczuć bezpiecznie. Natura wspiera tutaj każdą naszą intencję płynącą z serca, a okazywana temu miejscu miłość zwraca się kilkukrotnie.

Jeśli potrzebujesz odpoczynku, długich spacerów wśród niezwykłych zapachów trawy, szerokiego nieba i przestrzeni – znajdziesz to właśnie tutaj. Tak jak i masaże prowadzące do wolności. Niezależnie od tego jak Ci trudno, wiesz że nic nie trwa wiecznie, a miejsca takie jak to potrafią odczarować najczarniejsze historie. Razem ze słońcem, chmurami, trawą, drzewami i zapachem łąk zapraszamy Cię na odkrywanie piękna w sobie…