Wymiatanie

Kiedy warto rozważyć usługę wymiatania wraz z rytuałem oczyszczania energetycznego Feng Shui?

  • kiedy czujesz, że utknęłaś, nie wiesz jaką podjąć decyzję lub w przypadku powtarzających się problemów.
  • kiedy prześladują Cię emocje takie jak lęk, gniew czy stany depresyjne.
  • kiedy coś się wydarzyło i chcesz o tym zapomnieć – choroba, kłótnia lub jakiś ciężki czas w życiu, który chcesz już zażegnać. Rytuał pozwoli Ci pójść dalej.
  • kiedy kupiłaś mieszkanie/dom. W mieszkaniu znajduje się energia poprzednich właścicieli. Należy zrobić to przed przeprowadzką.
  • kiedy się rozstałaś lub ktos sie wyprowadził i zależy Ci na szybkim zamknięciu tematu i otworzeniu sie na „nowe” w swoim życiu.
  • sprzedajesz mieszkanie – należy oczyścić przestrzeń, aby Klienci poczuli świeżą energię i wtedy sprzeda się szybciej
  • możesz zrobić wymiatanie i rytuał aby odświeżyć energię w pomieszczeniu dla siebie i przyciągnąć obfitość, marzenia czy inne cuda do swojego życia.

Jesteśmy takie jak nasze otoczenie. To co w środku to i na zewnątrz. Przestrzeń, w której mieszkamy bardzo dużo o nas mówi. Dlatego tak ważne jest dbać o nasze mieszkania, sprzątać i napełniać je dobrą energią. Być może energii nie widać, ale co dasz to wraca i emanuje z powrotem – nawet z rzeczy.

Kiedykolwiek robisz coś dobrego dla swojej przestrzeni to tak jak robiłabyś coś dla siebie. To jest jak okazywanie miłości samej sobie. Dzięki temu możesz uzyskać większą pewność siebie i kontrolę nad swoim życiem.

Za każdym razem jak porządkujesz te rzeczy będziesz mieć uczucie ulgi i otwierać przestrzeń na nowe. Nie chodzi tylko o porządkowanie, ale także usuwanie/wyrzucanie wszystkiego, czego już nie używasz lub co już nie jest Ci do niczego potrzebne na ten moment.

Musisz pozbyć się starych rzeczy, aby zrobić miejsce na nowe – te których teraz pragniesz. 

Sprzątanie (dekluttering – odgracanie z ang.) nie powinien ograniczać się tylko do Twojego mieszkania – dotyczy to także Twojego biura, schowka, garażu, samochodu, torebki, portfela czy nawet komputera.

Co należy przebierać i wyrzucać najczęściej?

  • ubrania i buty
  • magazyny, gazety, książki, które zalegają na półkach i nikt nie chce ich czytać.
  • niechciane prezenty

Zacznij od małych korków – uporządkuj jedną szufladę na początek.

Być może potrzebujesz się skontaktować też ze swoim bałaganem. Może jak byłaś mała – narzucano Ci sprzątanie pokoju i teraz to, że posiadasz własną przestrzeń i nic nie musisz daje Ci poczucie wolności. Zdemaskuj nieświadomą potrzebę co daje Ci zbieranie rzeczy?

Jeśli ciężko Ci zacząć przechodzę przez ten proces z moimi Klientami. Pomagam skutecznie oczyścic im przestrzeń, pozbyć się gratów, ułożyć wszystko na nowo, uczę układania rzeczy, segregowania. Na koniec wykonujemy rytuał oczyszczania energetycznego z Feng Shui, który robi przestrzeń na cuda w Twoim życiu.

MIESZKANIE PRZED WYMIATANIEM Z AGATĄ

METAMORFOZA PO WYMIATANIU Z AGATĄ

Czytaj

Oczyść swój dom – Twoje sanktuarium

Oczyść swój dom – Twoje sanktuarium

Dom to twoje duchowe sanktuarium. To w nim budzisz się rano i do niego wracasz wieczorem. Dlatego ta przestrzeń powinna być nasycona energią ochrony, opieki, wsparcia, co przyniesie korzyści tobie oraz pozostałym domownikom. Wymaga to zarówno regularnych porządków i...

czytaj dalej
5 sposobów na porządki w głowie w i przestrzeni.

5 sposobów na porządki w głowie w i przestrzeni.

Jeśli masz ochotę ogarnąć swoją przestrzeń i czujesz, że wpłynie to na Twój nastrój – to często naprawdę działa. Przy okazji sprzątania nasza głowa to również przestrzeń, którą warto ogarnąć przy tej okazji. Poznaj kilka naszych sposobów.

czytaj dalej